Otázky a odpovědi

Má smysl koupit si digitální Jak na sítě, když jsem četl/a knihu?
Ano. :-) I přesto, že v knize i na školení najdete několik společných témat, jsou obě platformy postavené odlišně. V digitálním Jak na sítě vám kromě uceleného videokurzu budeme dodávat mnoho dalšího obsahu v rámci celého následujícího roku. Získáte od nás i mnoho doplňkových článků, pracovních listů, zdrojů k navazujícímu studiu, pravidelný newsletter s novinkami ze světa sociálních sítí nebo možnost účastnit se online živých webinářů.

Pro koho je digitální Jak na sítě ideální?
Pro všechny podnikatele, živnostníky, freelancery, majitele firem a začínající marketéry, kteří chtějí dobře propagovat svou značku na sociálních sítích.

Bude to pro mne zajímavé, i když už se sítěmi živím delší dobu?
Výhoda digitálního Jak na sítě je, že si můžete studovat přesně ta témata, která vás zajímají. V přednatočených lekcích si tedy jednoduše vyberete to, co vás zajímá. Témata, která znáte, můžete využít k upevnění základů či pro inspiraci. Cenné pro vás budou také doplňkové materiály, které vám určitě usnadní práci, dodají inspiraci nebo poskytnou přehled o novinkách.

Co musím umět?
Odpíchneme se od toho, že máte účet na Facebooku a soukromě se na něm občas pohybujete. Vše ostatní doženeme.

Co všechno obsahuje digitální Jak na sítě?
Naše roční digitální členství obsahuje přístup k obsáhlému přednatočenému videokurzu Jak na sítě a ke všem jeho doplňkovým a bonusovým materiálům. Získáte navíc možnost připojovat se na tematické webináře. Každý měsíc vám do e-mailu přijde detailní přehled o novinkách ve světě sociálních sítí v podobě našeho oborového newsletteru.

Co když se mi nebude hodit termín živého webináře?
Termíny webinářů budeme vždy ohlašovat s dostatečným předstihem. Pokud se vám termín ani tak nebude hodit, vůbec nic se neděje. Jednoduše se přihlásíte na další termín nebo se podíváte na záznam.

Jaký je rozdíl mezi offline školením Jak na sítě a digitálním Jak na sítě
Školení pokrývají podobná témata, nicméně jsou postavena odlišně. Obě platformy – offline i online – mají své výhody a nevýhody. Záleží tedy čistě na vás, jestli se spíš chcete vypravit na 2 dny do Prahy a setkat se s námi tváří v tvář, nebo se budete radši učit z pohodlí svého domova. Digitální varianta má tu výhodu, že v ročním členství budete různé novinky a rozšiřující informace dostávat celoročně. Na druhou stranu – na offline školení je občerstvení. :-) Srovnání online a offline školení najdete v detailním přehledu tady.

Už jsem byl/a na školení Jak na sítě, má smysl si pořídit si digitální Jak na sítě?
Záleží, jak je to dávno a jak pozorní jste byli. Členstvím v digitálním Jak na sítě si zaručíte nejen - minimálně - poctivé opáčko, ale hlavně pravidelnou dávku dalších materiálů, tipů & triků a novinek z oboru po celý další rok.

Jak můžu kurz zaplatit?
Nejlépe penězi. Při nákupu si můžete vybrat mezi platbou bankovním převodem nebo kartou. Ale Elišku možná přemluvíte i na bitcoiny. :-)

Jak rychle dostanu přístup do členské sekce?
Přihlašovací údaje do členské sekce vám pošleme do 24 hodin od obdržení platby.

Vystavíte mi fakturu? 
Ano, stačí vyplnit v přihlášce své fakturační údaje.

Potřebuju předem vystavit objednávku nebo přihlásit víc účastníků. Co mám dělat? 
Pokud máte nějaké speciální požadavky ohledně faktury a platby, stačí vyplnit tenhle formulář a my se vám ozveme. Všechno vymyslíme. :-)

Jak zjistím, že se blíží konec členství? Dáte mi včas vědět?
Ano, dáme. Nebojte se. Přibližně 2 měsíce před skončením vašeho ročního členství vás upozorníme, že vaše roční členství se chýlí ke konci, a vy se budete moci rozhodnout, jestli s námi zůstanete i další rok.

Bude se mi členství automaticky prodlužovat na další rok? 
Automaticky členství prodlužovat nebudeme. Samy to nemáme rády. Vždycky vás necháme rozhodnout, jestli s námi chcete být i nadále, nebo předplatné zrušit. Ozveme se vám přibližně měsíc předem.

Máte dotaz, který tu není? Klidně nám napište e-mail.