Jediné online školení od autorek knižního bestselleru Jak na sítě

Co kdyby to váš tým na sítích opravdu uměl?  

Naučíme vaše kolegy vše, co je k úspěchu na sociálních sítích potřeba, od tvorby strategie až po vyhodnocování. Proškolíme váš tým v marketingu na Facebooku, Instagramu, TikToku, Twitteru nebo LinkedInu, každého jeho vlastním tempem. Jsme autorky nejúspěšnější české knihy o marketingu na sociálních sítích a nositelky několika marketingových cen a vysypeme vám z rukávu vše, co budete k úspěchu vaší značky na sítích potřebovat. Zapište svůj tým do jednoho z nejúspěšnějších marketingových školení u nás, které teď navíc můžou absolvovat celé online. 

Výhodné balíčky pro týmy 

1 členství
8 950 Kč

2 členství
15 215 Kč

5 členství
35 800 Kč

10 členství
62 650 Kč

Online videokurz
6+ hodin

Každý měsíc online Q&A
12 hodin

Praktické taháky
50+ stránek

K dispozici
12 měsíců od nákupu

Rok vzdělávání.

Za cenu jednodenního školení získáte pro svůj tým 14 obsáhlých video lekcí, pravidelné webináře a mnoho praktických  doprovodných studijních materiálů.

Ve vašem tempu.

Každý člen týmu s námi může studovat kdy a kde chcete. Vše si jednoduše pustí online a je pouze na nich, do jaké hloubky a jakým tempem s námi bude studovat. 

Pravidelná setkání.

Každý měsíc se vaši kolegové můžou zúčastnit několika živých online webinářů a na cokoliv se nás doptat. Webináře může váš tým absolvovat i opakovaně.

Neustále v obraze.

Vašemu týmu neunikne žádný trend. Nic neprošvihne a nepřehlédne. Každý měsíc jim řekneme, co je ve světě sociálních sítí nového

7 400+

odškolených hodin

18 000

proškolených účastníků

35 000

prodaných knih Jak na sítě

Pro koho se kurz hodí?

Máte v týmu juniorní kolegy, kterým chcete doplnit základy.

Chybí vám v týmu ucelená strategie a pevné vedení.

Máte v týmu marketéry samouky, kterým chcete dodat sebevědomí.

Často v týmu tápete, jakým obsahem zaujmout své fanoušky.

Potřebujete, aby vám sítě začaly vydělávat.

Víte, že vaše značka má na sítích na víc.

Nemáte čas vyslat celý tým na offline školení.

Chcete dodat svým kolegům inspiraci a nové podněty.

Chcete si ověřit, že to váš tým dělá efektivně a smysluplně.

Naučíme váš tým vše, co potřebuje k úspěchu.

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř členské sekce:

Lekce, které jdou do hloubky

01 - Strategie pro sítě (30 min)
Jaké příspěvky budou úspěšné? O čem mají být, jak mají vypadat a pro koho je psát? Jaké cíle mají splnit? To vše se naučíte v lekci o strategii.

02 - Algoritmy sociálních sítí  (20 min)
Podle čeho algoritmy rozhodují co, kdy a komu ukážou? Jak jim přizpůsobit obsah? Poznejte tajemství algoritmů a buďte o krok napřed před konkurencí.

03 - Bezpečnost online (15 min)
Jak předejít krádeži profilu? Co si pohlídat a na co nezapomenout? Vyhněte se začátečnickým chybám a pojistěte si svůj úspěch pár tipy & triky. 

04 - Obsah pro sítě (40 min)
Co máte na ty sítě pořád dávat? Co je to dobrý obsah a jak se pozná? A jak zjistíte, jestli funguje? Naučte se vymýšlet a vytvářet obsah jako profesionálové.

05 - Copywriting (31 min)
Jak psát pro lidi, kteří nechtějí číst, a prodávat těm, kteří nepřišli nakupovat? Naučte se ovlivňovat,  přesvědčovat a prodávat textem.

06 - Facebook (41 min)
Je Facebook pořád v kurzu? Jak to na něm vyhrát? Udělejte si pořádek v Business Manageru, Business Suite a ve firemních i soukromých profilech. 

07 - Instagram (23 min)
Abyste uspěli na Instagramu, potřebuje umět víc než jen dobře fotit. Jak kouzlit s vizuálním konceptem, formáty nebo hashtagy? Naučíte se vše, co je potřeba.

08 - LinkedIn (41 min)
Jak na úspěšný profil na LinkedInu? Co o LinkedInu určitě neví vaše konkurence? Přitáhněte do své sítě ty správné lidi, efektivně a jednoduše.

09 - Další sítě (21 min)
Pinterest, YouTube, Twitter, Discord nebo metaverse. Víte, o čem je řeč? Pokud ne, je nejvyšší čas to zjistit, abyste nezaspali dobu. 

10 - Ambasadoři a influenceři (18 min)
Má smysl pracovat s influencery? Vyplatí se to? A jak na to? Zjistěte, kde je hledat, jak je oslovit a hlavně: co si při spolupráci pohlídat.

11 - Vyhodnocování (13 min)
Děláte to na sítích dobře? Jak to poznáte? Naučte se, jak si dobře nastavit cíle, jaké sledovat metriky a jak sítě vyhodnocovat. 

12 - Kreativita (41 min)
Taky byste rádi sypali nápady z rukávu, ale trochu to drhne? Ovládněte základní principy kreativního myšlení a využijte je pro vymýšlení lepšího obsahu na sítě.

13 - TikTok (23 min)
TikTok už není jen výsadou mládeže. Je vaše značka připraven na téhle síti zazářit? Osvojte si pár tipů & triků pro hladký start.

14 - Osobní značky na sítích (31 min)
Jak se nejlépe propagovat na sítích, pokud budujete svou osobní značku? Lekce ušitá na míru všem freelancerům a drobným živnostníkům.

Pravidelné online webináře a workshopy

K 14 přednatočeným videolekcím získáte navíc přístup k pravidelným živým online webinářům. Každý měsíc se s námi můžete setkat na Q&A, kde je dostatek prostoru s námi vyřešit vše, co vás na sítích trápí. A dvakrát do roka přihodíme živý webinář, na kterém vás naučíme krok za krokem, jak nastavit reklamy na Facebooku a Instagramu.

Q&A

Máte dotazy k lekcím, či řešíte na sítích nějaký problém? Každý měsíc vám na živém online setkání rády pomůžeme.

Reklama na Facebooku a Instagramu

Dvakrát do roka můžete dorazit na živý online webinář, na kterém se naučíte dělat reklamy krok za krokem.

Praktické materiály, které usnadní život

K jednotlivým lekcím získáte navazující studijní materiály, kontrolní seznamy, návody, vzory, abyste vše mohli převést do nejrychleji do každodenního fungování. K ruce vám budou také doprovodné články s konkrétními postupy, radami, tipy & triky. Texty jsou prošpikované ukázkami z praxe a podložené daty.

Obsáhlé články a návody 

Webináře se špičkovými odborníky z praxe

Po celý rok se můžete vy i vaši kolegové online setkávat s pečlivě vybranými experty - se známými, zkušenými a úspěšnými marketéry a influencery, díky kterým získáte ojedinělé a praktické know-how. Na pravidelných webinářích vám poradí, jak na obsah, kampaně, spolupráce, právo, komunity nebo mediální plánování. Setkat se můžete např. se spoluzakladatelkou agentury Triad Praha Petrou Jankovičovou, s právničkou Petrou Dolejšovou, s technologickým evangelistou Petrem Márou, s hercem a zakladatelem Gastromapy  Lukášem Hejlíkem, s expertkami na digitální marketing Lenkou Kowařowskou a Dorotou Kajfoszovou, s odboníkem na zákaznickou péči a zakladatelem SupportBoxu Máriem Roženským a s mnoha dalšími špičkovými odborníky. Na pravidelných webinářích je samozřejmě dostatek prostoru i na vaše dotazy. A nestihnete-li termín, pustíte si vše ze záznamu.

Petra Jankovičová  
Jak si vybrat influencery pro svou značku? Jak, kolik a proč vůbec platit? A co pohlídat, abyste nenaletěli?

Petra Dolejšová 
Děláte na sítích všechno právně správně? Kde brát obsah na sítě a nekrát? A jak to funguje s výstupy AI?

Lukáš Hejlík 
Jak vybudovat komunitu, která vás bude podporovat, milovat i kupovat vaše produkty? 

Lenka Kowařovská 
Jak správně nastavit cíle digitálních kampaní? A na co si dát pozor? Nedělejte začátečnické chyby.

Jakub Skupin
Jak efektivně používat ChatGPT, aby se stal vaším nejlepším parťákem při vytváření obsahu?

Mário Roženský
Jak posilovat vztah ke značce skrze skvělou zákaznickou péči? A co rozhodně nedělat?

Petr Mára 
Osobní značky jsou důležitější než kdy předtím. Jak ji vybudovat, udržovat, rozvíjet a monetizovat?

Řekli o kurzu:

Profesní vzdělávání není jednorázový akt, ale dlouhodobý proces. Proto jsem obrovským příznivcem kontinuálních vzdělávacích projektů, jako je Jak na sítě Elišky Vyhnánkové a Michelle Losekoot. Jsou to špičkové profesionálky a jejich platforma pro správce sítí nabízí vše, co profesionálové potřebují pro svůj růst.
Robert Vlach podnikatelský poradce, autor Na volné noze a zakladatel Navolnenoze.cz
Myslel jsem si, že digitální Jak na sítě bude super. Ale ne. Ono je ještě mnohem lepší! Tolik inspirace! Tolik pratických rad a tipů! Tolik super obohacujících setkání! Jenom pořád chodím a přemýšlím, jak bych mohl i já někdy vytvořit něco tak úžasného jako Michelle a Eliška.
Broňa Sobotka nadšený učitel angličtiny
Můj nejoblíbenější online kurz a také jediný ke kterému se pravidelně vracím. Byla bych šťastná, kdyby byl povinný pro každého, kdo chce sociální sítě používat s přesahem. Eliška a Michelle podávají témata tak prakticky, že dokážete informace vzít a jít s nimi pracovat. Mám hodně ráda bonusové materiály, protože to je věc kterou v praxi využívám velmi často. Nejvíc mi pomáhají podklady ke strategiím a checklisty.
Lucie Audi spoluzakladatelka #HolkyzMarketingu
Už nějakou dobu si při setkání s jakoukoli překážkou na sociálních sítích kladu otázku: „Jak by tohle řešily Michelle a Eliška?“ Tyhle dvě ženy se mi staly velkou oporou a majákem, který mi ve většině případů ukáže, jak z občas vyčerpávajícího světa socek vybruslit a vytěžit z něj maximum. Na členství v digitálním Jak na sítě si nejvíc cením pravidelných online setkání.
Alena Fialová marketingová specialistka Visit Plzeň
Digitální Jak na sítě mi pomohlo ujasnit si aktuální znalosti o sociálních sítích. Skvělé jsou doprovodné materiály, které správně nasměrují při tvorbě strategií nebo plánování obsahu. Videa i materiály jsou zpracované moderně a srozumitelně.
Ing. Jakub Kotzot PR koordinátor Fakulty strojní Technické univerzity Ostrava
Udržet krok s vývojem na sítích je dnes bez důvěryhodného zdroje informací totální bizár. Tečka. Naštěstí Bůh stvořil Michelle a Elišku a ty pak stvořily online #jaknasite. Problem solved.
Adéla Kovářová social media manager pro Forbes Česko

Newsletter Síťoviny

Nestíháte sledovat trendy? Každý měsíc vám zdarma pošleme, co je ve světě sociálních sítí nového.
Takhle vypadá červencový kousek.

.

Řekli o newsletteru

Newsletter Síťoviny, který holky každý měsíc posílají, je naprosto boží. Přesně toto potřebuji - málo písmenek, hodně informací. Instantní pilulka, kterou Minář polkne a je nachytřený.
Pavel Minář specialista na Google Workspace
Cením každoměsíční přísun síťovin do mailu. Dostávat je takto pravidelně utříděné do mailu je daleko pohodlnější a efektivnější než se hodiny přebírat v internetovém balastu.
Markéta Popelářová učitelka a vedoucí PR Otevřena

Co vše je součástí kurzu?

14 obsáhlých videolekcí 

Dvakrát do roka živý webinář o reklamách jako bonus

12 online setkání nad vašimi dotazy

10 živých webinářů s hvězdnými hosty z praxe

Pracovní listy, kontrolní seznamy, navazující četba

Odborné články 

Každý měsíc newsletter s novinkami

Chcete přístup pro víc lidí? Dejte nám vědět, vymyslíme lepší cenu. 

Lektorky kurzu 

Michelle Losekoot

Digitální vypravěčka, která pomáhá značkám s obsahovým marketingem. Michelle vymýšlí se svými klienty dobrý obsah pro sociální sítě, pečuje o jejich online komunity a píše pro ně texty. Školí firemní týmy, aby vše zvládly samy. Vede kurzy a školení o sociálních sítích, kreativitě, tvůrčím psaní a copywritingu, vyučovala obsahový marketing na VŠE. Pomáhala s komunikací značkám jako Prague.eu, PUMA, ČSOB, Česká spořitelna, Henkel, Česká televize, Unilever nebo Nestlé. Je držitelkou dvou cen Fénix content marketing.

Eliška Vyhnánková

Jedna z nejzkušenějších marketingových lektorek v Česku. Eliška už více než 10 let učí firmy, jak používat sociální sítě. Má za sebou stovky seminářů pro tisíce účastníků a stovky klientů jako např. O2, CzechTourism, ČVUT, Člověk v tísni, Johnson & Johnson nebo Unipetrol. Založila semestrální vzdělávací projekt Social Media Akademie. Pravidelně přednáší, moderuje odborné akce a je porotkyní marketingových soutěží. Její články můžete najít v titulech jako Marketing & Media, Strategie, Tyinternety.cz, Lupa.cz  a MediaGuru.


Jediné školení od autorek marketingového bestselleru


Nejprodávanější kniha o sociálních sítích v Česku. Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce mít na sociálních sítích úspěch. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.

Kniha je k dostání jak v tištěné podobě, tak jako e-book i audiokniha.  V současné době má 35 tisíc prodaných výtisků

Ocenění lektorek

Fénix content marketing  – 2. místo v kategorii Facebook, 3. místo v kategorii Instagram
Zlatý středník – 1. místo v kategorii Využití sociálních sítí
WebTop100 – Osobnosti digitálního marketingu roku 2020
Křišťálová Lupa – nominace v kategorii Marketingová inspirace
Audiokniha roku 2019 - Cena posluchačů

Často kladené dotazy

Co musím umět?

Odpíchneme se od toho, že máte účet na Facebooku a soukromě se na něm občas pohybujete. Vše ostatní doženeme.

Má smysl koupit si digitální Jak na sítě, i když jsem četl/a knihu?

Ano, má. Svět sociálních sítí se vyvíjí tak rychle, že stojí za to si vědomosti pravidelně aktualizovat. V digitálním Jak na sítě vám kromě uceleného videokurzu budeme dodávat mnoho dalšího obsahu v rámci celých 12 měsíců. Získáte od nás i řadu doplňkových článků, pracovních listů, zdrojů k navazujícímu studiu, pravidelný newsletter s novinkami ze světa sociálních sítí nebo možnost účastnit se online živých webinářů, na kterých si nabyté znalosti společně ověříme a prohloubíte.

Jaký je rozdíl mezi offline školením Jak na sítě a digitálním Jak na sítě?

Školení pokrývají podobná témata, nicméně jsou postavena odlišně. Obě platformy – offline i online – mají své výhody a nevýhody. Srovnání online a offline školení najdete v detailním přehledu tady.

Kolik webinářů mám v ceně?

V ceně máte 14 videolekcí, 3 webináře (které můžete absolvovat 4x ročně), 12 online setkání nad vašimi dotazy a minimálně 10 online setkání s unikátními hosty z praxe - úspěšnými marketéry a influencery.

Nebudu se s váma nudit, když už sítě dělám?

Výhoda digitálního Jak na sítě je, že si můžete studovat přesně ta témata, která vás zajímají. V přednatočených lekcích si tedy jednoduše vyberete to, co vás zajímá. Témata, která znáte, můžete využít k upevnění základů či pro inspiraci. Cenné pro vás budou také doplňkové materiály, které vám určitě usnadní práci nebo poskytnou přehled o novinkách. Mnoho nového knowhow také načerpáte na webinářích s našimi hosty z praxe.

Znáte z médií