Staňte se hvězdou sociálních sítí.
Zasloužíte si to.

Naučte se vše, co je potřeba k úspěchu na sociálních sítích, od tvorby strategie až po spolupráci s influencery, aniž byste museli vytáhnout paty z domova. Autorky nejúspěšnější české knihy o marketingu na sociálních sítích vám ve 14 online lekcích vysypou z rukávu vše, co k tomu budete potřebovat, a navrch přihodí i několik online workshopů, na kterých si své znalosti vyzkoušíte a ověříte. Jedno z nejúspěšnějších školení u nás teď můžete konečně absolvovat i z pohodlí svého obýváku. Studujte, kdy chcete, kde chcete a v jakém tempu potřebujete.

Online videokurz
6+ hodin

Živé online webináře
30+ hodin

Doprovodné materiály
50+ stránek

K dispozici
12 měsíců od přihlášení

Celý rok vzdělávání.

Na následujících 12 měsíců dostanete k dispozici obsáhlý videokurz, vstupy na živé online workshopy, webináře s hosty a mnoho doprovodných materiálů.

Pravidelná setkání.

Každý měsíc se můžete zúčastnit několika živých online workshopů a webinářům s hosty z praxe i s lektorkami. Webináře můžete absolvovat i opakovaně.

Ve vašem tempu.

Studovat můžete kdy a kde chcete. 14 obsáhlých video lekcí si jednoduše pustíte online a je pouze na vás, do jaké hloubky a jakým tempem s námi budete studovat.

Neustále v obraze.

Nic neprošvihnete a nepřehlédnete. Každý měsíc vám pošleme, co je ve světě sociálních sítí nového. Díky tomu vám nic neunikne a budete znát všechny aktuální trendy.

Naučíte se vše, co potřebujete k úspěchu.

Témata videolekcí

Jaké příspěvky budou úspěšné? O čem mají být, jak mají vypadat a pro koho je psát? Jaké cíle mají splnit? To vše se naučíte v lekci o strategii.

Podle čeho algoritmy rozhodují co, kdy a komu ukážou? Jak jim přizpůsobit obsah? Poznejte tajemství algoritmů a buďte o krok napřed před konkurencí.

Jak předejít krádeži profilu? Co si pohlídat a na co nezapomenout? Vyhněte se začátečnickým chybám a pojistěte si svůj úspěch pár tipy & triky. 

Co máte na ty sítě pořád dávat? Co je to dobrý obsah a jak se pozná? A jak zjistíte, jestli funguje? Naučte se vymýšlet a vytvářet obsah jako profesionálové.

Jak psát pro lidi, kteří nechtějí číst, a prodávat těm, kteří nepřišli nakupovat? Naučte se ovlivňovat,  přesvědčovat a prodávat textem.

Je Facebook pořád v kurzu? Jak to na něm vyhrát? Udělejte si pořádek v Business Manageru, Business Suite a ve firemních i soukromých profilech. 

Abyste uspěli na Instagramu, potřebuje umět víc než jen dobře fotit. Jak kouzlit s vizuálním konceptem, formáty nebo hashtagy? Naučíte se vše, co je potřeba.

Jak na úspěšný profil na LinkedInu? Co o LinkedInu určitě neví vaše konkurence? Přitáhněte do své sítě ty správné lidi, efektivně a jednoduše.

Pinterest, YouTube, Twitter, Discord nebo metaverse. Víte, o čem je řeč? Pokud ne, je nejvyšší čas to zjistit, abyste nezaspali dobu. 

Má smysl pracovat s influencery? Vyplatí se to? A jak na to? Zjistěte, kde je hledat, jak je oslovit a hlavně: co si při spolupráci pohlídat.

Děláte to na sítích dobře? Jak to poznáte? Naučte se, jak si dobře nastavit cíle, jaké sledovat metriky a jak sítě vyhodnocovat. 

Taky byste rádi sypali nápady z rukávu, ale trochu to drhne? Ovládněte základní principy kreativního myšlení a využijte je pro vymýšlení lepšího obsahu na sítě.

TikTok už není jen výsadou mládeže. Je vaše značka připraven na téhle síti zazářit? Osvojte si pár tipů & triků pro hladký start.

Jak se nejlépe propagovat na sítích, pokud budujete svou osobní značku? Lekce ušitá na míru všem freelancerům a drobným živnostníkům.

Pravidelné online webináře a online workshopy

K 14 přednatočeným videolekcím získáte navíc přístup k pravidelným živým online webinářům. Každý měsíc se můžete účastnit několika z nich. Online workshopy probíhají v menší skupince účastníků, je během nich kladen důraz na praktičnost a efektivitu a poskytují dostatek prostoru a času na vaše dotazy.

Q&A - Jednou za měsíc se můžete  lektorek online na cokoliv zeptat a poradit se s nimi.

Copywriting - Dvouhodinový workskhop copywritingu můžete absolvovat 4x za rok. 

Instagram - Za 1,5 hodiny se naučíme s Instagramem. Můžete absolvovat 4x za rok.

Reklama - Každé 3 měsíce se na celé 3 hodiny zaměříme na reklamy na FB a IG.

Obsáhlé doprovodné materiály

K jednotlivým lekcím získáte navazující studijní materiály, kontrolní seznamy, návody, vzory a doporučenou četbu, abyste se do tématu mohli ponořit ještě hlouběji. K ruce vám budou také doprovodné články s konkrétními postupy, radami, tipy & triky. Texty jsou prošpikované ukázkami z praxe a podložené daty.

Webináře se špičkovými odborníky

Po celý rok se můžete online setkávat s pečlivě vybranými experty - se známými, zkušenými a úspěšnými marketéry a influencery, díky kterým získáte ojedinělé a praktické know-how. Na pravidelných webinářích vám poradí, jak na obsah, kampaně, spolupráce, právo, komunity nebo mediální plánování. Setkat se můžete např. se spoluzakladatelkou agentury Triad Praha Petrou Jankovičovou, s právničkou Petrou Dolejšovou, s technologickým evangelistou Petrem Márou, s hercem a zakladatelem Gastromapy  Lukášem Hejlíkem, s expertkami na digitální marketing Lenkou Kowařowskou a Dorotou Kajfoszovou, s odboníkem na zákaznickou péči a zakladatelem SupportBoxu Máriem Roženským a s mnoha dalšími špičkovými odborníky. Na pravidelných webinářích je samozřejmě dostatek prostoru i na vaše dotazy.

Nahlédněte zdarma pod pokličku

Eliška vás provede členskou sekcí:

Podívejte se na ukázky z videolekcí:

Stáhněte si zdarma 2 praktické ukázky:

Přečtěte si ukázky našich článků: 

Newsletter síťoviny

Nestíháte sledovat trendy? Každý měsíc vám zdarma pošleme, co je ve světě sociálních sítí nového. Takhle vypadá únorový kousek

.
Newsletter Síťoviny, který holky každý měsíc posílají, je naprosto boží. Přesně toto potřebuji - málo písmenek, hodně informací. Instantní pilulka, kterou Minář polkne a je nachytřený.
Pavel Minář specialista na Google Workspace
Cením každoměsíční přísun síťovin do mailu. Dostávat je takto pravidelně utříděné do mailu je daleko pohodlnější a efektivnější než se hodiny přebírat v internetovém balastu.
Markéta Popelářová učitelka a vedoucí PR Otevřena

Co vše je součástí kuzu?

14 obsáhlých videolekcí 

12 online setkání nad vašimi  dotazy

Pracovní listy, kontrolní seznamy, navazující četba

3 tematické online workshopy, pořádanané několikrát ročně

10 webinářů s hvězdnými hosty z praxe: marketéry a influencery

Pracovní listy, kontrolní seznamy, navazující četba

Odborné články & e-booky

Každý měsíc detailní přehled, co se na sítích stalo nového

8 950 Kč s DPH / rok

(7 397 Kč bez DPH)

Jedno členství je určeno pro jednoho člověka.
Pokud chcete členství pro více lidí, napište, domluvíme se. :)

Celková cena jednotlivých kurzů a webinářů je 136 160 Kč. Díky ročnímu členství je můžete všechny absolvovat pouze za 8 950 Kč.
Profesní vzdělávání není jednorázový akt, ale dlouhodobý proces. Proto jsem obrovským příznivcem kontinuálních vzdělávacích projektů, jako je Jak na sítě Elišky Vyhnánkové a Michelle Losekoot. Jsou to špičkové profesionálky a jejich platforma pro správce sítí nabízí vše, co profesionálové potřebují pro svůj růst.
Robert Vlach podnikatelský poradce, autor Na volné noze a zakladatel Navolnenoze.cz
Myslel jsem si, že digitální Jak na sítě bude super. Ale ne. Ono je ještě mnohem lepší! Tolik inspirace! Tolik pratických rad a tipů! Tolik super obohacujících setkání! Jenom pořád chodím a přemýšlím, jak bych mohl i já někdy vytvořit něco tak úžasného jako Michelle a Eliška.
Broňa Sobotka nadšený učitel angličtiny
Můj nejoblíbenější online kurz a také jediný ke kterému se pravidelně vracím. Byla bych šťastná, kdyby byl povinný pro každého, kdo chce sociální sítě používat s přesahem. Eliška a Michelle podávají témata tak prakticky, že dokážete informace vzít a jít s nimi pracovat. Mám hodně ráda bonusové materiály, protože to je věc kterou v praxi využívám velmi často. Nejvíc mi pomáhají podklady ke strategiím a checklisty.
Lucie Audi spoluzakladatelka #HolkyzMarketingu
Už nějakou dobu si při setkání s jakoukoli překážkou na sociálních sítích kladu otázku: „Jak by tohle řešily Michelle a Eliška?“ Tyhle dvě ženy se mi staly velkou oporou a majákem, který mi ve většině případů ukáže, jak z občas vyčerpávajícího světa socek vybruslit a vytěžit z něj maximum. Na členství v digitálním Jak na sítě si nejvíc cením pravidelných online setkání.
Alena Fialová marketingová specialistka Visit Plzeň
Digitální Jak na sítě mi pomohlo ujasnit si aktuální znalosti o sociálních sítích. Skvělé jsou doprovodné materiály, které správně nasměrují při tvorbě strategií nebo plánování obsahu. Videa i materiály jsou zpracované moderně a srozumitelně.
Ing. Jakub Kotzot PR koordinátor Fakulty strojní Technické univerzity Ostrava
Udržet krok s vývojem na sítích je dnes bez důvěryhodného zdroje informací totální bizár. Tečka. Naštěstí Bůh stvořil Michelle a Elišku a ty pak stvořily online #jaknasite. Problem solved.
Adéla Kovářová social media manager pro Forbes Česko

Často kladené dotazy

Co musím umět?

Odpíchneme se od toho, že máte účet na Facebooku a soukromě se na něm občas pohybujete. Vše ostatní doženeme.

Má smysl koupit si digitální Jak na sítě, i když jsem četl/a knihu?

Ano, má. Svět sociálních sítí se vyvíjí tak rychle, že stojí za to si vědomosti pravidelně aktualizovat. V digitálním Jak na sítě vám kromě uceleného videokurzu budeme dodávat mnoho dalšího obsahu v rámci celých 12 měsíců. Získáte od nás i řadu doplňkových článků, pracovních listů, zdrojů k navazujícímu studiu, pravidelný newsletter s novinkami ze světa sociálních sítí nebo možnost účastnit se online živých webinářů, na kterých si nabyté znalosti společně ověříme a prohloubíte.

Jaký je rozdíl mezi offline školením Jak na sítě a digitálním Jak na sítě?

Školení pokrývají podobná témata, nicméně jsou postavena odlišně. Obě platformy – offline i online – mají své výhody a nevýhody. Srovnání online a offline školení najdete v detailním přehledu tady.

Kolik webinářů mám v ceně?

V ceně máte 14 videolekcí, 3 webináře (které můžete absolvovat 4x ročně), 12 online setkání nad vašimi dotazy a minimálně 10 online setkání s unikátními hosty z praxe - úspěšnými marketéry a influencery.

Nebudu se s váma nudit, když už sítě dělám?

Výhoda digitálního Jak na sítě je, že si můžete studovat přesně ta témata, která vás zajímají. V přednatočených lekcích si tedy jednoduše vyberete to, co vás zajímá. Témata, která znáte, můžete využít k upevnění základů či pro inspiraci. Cenné pro vás budou také doplňkové materiály, které vám určitě usnadní práci nebo poskytnou přehled o novinkách. Mnoho nového knowhow také načerpáte na webinářích s našimi hosty z praxe.

Lektorky kurzu 

Michelle Losekoot

Digitální vypravěčka, která pomáhá značkám s obsahovým marketingem. Michelle vymýšlí se svými klienty dobrý obsah pro sociální sítě, pečuje o jejich online komunity a píše pro ně texty. Školí firemní týmy, aby vše zvládly samy. Vede kurzy a školení o sociálních sítích, kreativitě, tvůrčím psaní a copywritingu, vyučovala obsahový marketing na VŠE. Pomáhala s komunikací značkám jako Prague.eu, PUMA, ČSOB, Česká spořitelna, Henkel, Česká televize, Unilever nebo Nestlé. Je držitelkou dvou cen Fénix content marketing.

Eliška Vyhnánková

Jedna z nejzkušenějších marketingových lektorek v Česku. Eliška už více než 10 let učí firmy, jak používat sociální sítě. Má za sebou stovky seminářů pro tisíce účastníků a stovky klientů jako např. O2, CzechTourism, ČVUT, Člověk v tísni, Johnson & Johnson nebo Unipetrol. Založila semestrální vzdělávací projekt Social Media Akademie. Pravidelně přednáší, moderuje odborné akce a je porotkyní marketingových soutěží. Její články můžete najít v titulech jako Marketing & Media, Strategie, Tyinternety.cz, Lupa.cz  a MediaGuru.

7 300 +

odškolených hodin

18 000

proškolených účastníků

33 387

prodaných knih Jak na sítě

Jediné školení od autorek marketingového bestselleru

Nejprodávanější kniha o sociálních sítích v Česku. Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce mít na sociálních sítích úspěch. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.

Kniha je k dostání jak v tištěné podobě, tak jako e-book i audiokniha.  V současné době má přes 32 tisíc prodaných výtisků

Ocenění lektorek

Fénix content marketing  – 2. místo v kategorii Facebook, 3. místo v kategorii Instagram
Zlatý středník – 1. místo v kategorii Využití sociálních sítí
WebTop100 – Osobnosti digitálního marketingu roku 2020
Křišťálová Lupa – nominace v kategorii Marketingová inspirace
Audiokniha roku 2019 - Cena posluchačů

Znáte z médií